Реєстрація | Забув пароль?
Дорогие dle шаблоны на сайте выложены бесплатно.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно без регистрации бесплатно.
Неплохие платные dle шаблоны от дизайн студий.
27-10-2013, 08:44 | Автор: Novynar | Переглядів: 817
ФК «Тріумф» Довгий Войнилів – ФК «Юність» Верхня – 4:5 (2:3).
20 жовтня 2013 року, стадіон с.Довгий Войнилів. 120 глядачів.
Арбітр: Ігор Черпак (Вістова).
Голи: 11.Любомир Попадюк’3 (0:1), ’4 (0:2), ’65 (2:4), ’86 (2:5, з пенальті), 19.Петро Лесів’33 (0:3),.

Склад ФК «Юність»: Василь Кулинин (Тарас Кузик’46) – Роман Вовчак, , Назар Пришляк, Андрій Пакула (Андрій Філіпович’46), Роман Русановський (Андрій Мар’яшко’57) – Борис Гошовський (Віталій Прейдун’46), Василь Розвора, Петро Лесів, Анатолій Василько – Сергій Мельник, Любомир Попадюк.

Результативна крапка Завершальний тур районного чемпіонату подарував кілька надрезультативних матчів (Вістова – Станькова – 3:9, Студінка – Голинь – 3:4). Матч у Довгому Войнилові не став осторонь. Обидві команди не хотіли відсиджуватися в захисті. Вже у дебюті матчу дві стрімкі атаки завершились взяттям воріт господарів, згодом Петро Лесів черговим філігранним штрафним під поперечину збільшив перевагу.
Господарі продемонстрували характер, і ще до перерви скоротили рахунок до мінімуму.
У другій половині зустрічі обидві команди мали достатньо нагод, що збільшити рахунок на табло. У середині тайму Любчик Попадюк оформив хет-трик, а на 86-ій хвилині він же реалізував пенальті. Але в заключні хвилини господарі зуміли скоротити рахунок до мінімуму. Ось такий веселий і багатий на голи видався останній матч туру. 4:5.

<< Повернутись назад